Досвід, підкріплений практикою!

Видавнича організація «Юстініан»


на першу сторінку

карта сайту

зворотній зв'язокПошук по сайту
» перша сторінка » новини
Видавництво


Новини

Київські адвокати підвищували кваліфікацію6 грудня 2013 року в залі Торгово-Промислової Палати міста Києва відбувся семінар підвищення кваліфікації адвокатів. Його організатором виступила Рада адвокатів міста Києва.

Семінар складався з двох частин.

Перша стосувалася тематики судової практики кредитних спорів з фінансовими установами. Доповідачем виступила адвокат, партнер ЮФ «Москаленко і партнери» Анастасія Москаленко. Спори про визнання кредитних договорів недійсними, спори про визнання договорів застави, спори про визнання недійсною процентної ставки – ось неповний перелік видів кредитних спорів, які охарактеризувала правозахисник у своїй доповіді, доповнивши її прикладами, які зустрічались в її адвокатській практиці.

Також Анастасія Москаленко висвітила актуальні питання майна подружжя, обтяженого борговими зобов’язаннями.

Другу частину семінару проводив адвокат Вадим Володарський. Тема доповіді - «Специфіка ведення захисту у кримінальних справах про дорожньо-транспортні пригоди за новим кримінальним процесуальним законодавством». Володимир Леонідович розповів, в чому полягає особливість кримінальних справ про ДТП, які й обумовлюють специфічні завдання захисту. Він надав цілу «посадову інструкцію» для адвоката в даній сфері, починаючи від можливості та важливості присутності захисника на місці події і закінчуючи роботою з висновками експертиз.

В цілому захід відзначився своєю жвавістю та цікавістю. Учасники задавали актуальні запитання доповідачам та дискутували між собою. Думаю,що всі присутні – як адвокати-початківці, так і досвідчені захисники, - завершили семінар з оновленим багажем знань зі своєї нелегкої професії.Про компанію
Наші проекти
Наші партнери
Співробітники
Автори
Фотоальбом
Гостьова книга
Контакти
Як нас знайти
Українські 100x100
сайт створено студією      ~~  <*))><  ~      fishdesign


© 2002-2017 Видавнича організація «Юстініан»
04050, м. Київ вул. Герцена, 17-25, оф. 91
(м. Київ, 04053, а/с №39)

тел.: (044) 230-01-73, 230-01-74

e-mail: info@justinian.com.ua· Як нас знайти
· Контакти{sape_links}