Досвід, підкріплений практикою!

Видавнича організація «Юстініан»


на першу сторінку

карта сайту

зворотній зв'язокПошук по сайту
» перша сторінка » новини
Видавництво


Новини

VІ З’їзд Всеукраїнської громадської організації «Асоціація адвокатів України»17 травня 2014 року відбувся VІ З’їзд Всеукраїнської громадської організації «Асоціація адвокатів України». Рішенням VІ З’їзду ААУ Президентом було обрано Олега Чернобая, Віце-Президентом – Олега Рачука, членами Правління – Лесю Дубчак, Олену Костюченко, Олену Павлову, Миколу Пашинського, Ігоря Покотило, Миколу Потоцького, Тетяну Тимченко, Олексія Шевчука, Зою Ярош.

Рішенням VІ З’їзду ААУ було обрано новий склад Наглядової ради. До складу Наглядової ради увійшли Валентин Гвоздій, Ольга Дмитрієва та Анжеліка Сицько. У складі Ревізійної комісії ААУ працюватимуть Артур Рєзнік, Ігор Мокін та Маргарита Трипольська.

До делегатів З’їзду звернулась Ольга Дмитрієва, яка підкреслила важливість незмінності курсу розвитку, дотримання стратегічних цілей та завдань Асоціації адвокатів України.

Новообраний Президент ААУ Олег Чернобай представив делегатам та учасникам З’їзду Концепцію розвитку Асоціації і наголосив на важливості ролі адвокатури, її єдності та самоорганізованості для можливості здійснення захисту як самих адвокатів від свавілля держави, так і осіб, які цього потребують. Олег Валерійович зазначив, що адвокатська діяльність має бути не правозастосовною, а правоформуючою.

Зі словами подяки до засновників та керівництва ААУ звернувся Віце-Президент Валентин Гвоздій. Він звернув увагу делегатів на те, що в День З’їзду відзначається День Європи і висловив сподівання, що це співпадіння не випадкове. Валентин Гвоздій привітав Олега Чернобая з обранням на посаду Президента ААУ та зазначив, що ця посада, безумовно, почесна. «Посада Президента ААУ – це більше обов’язок, бо забирає багато часу, зусиль, вкладень, але «дає» відчуття радості і гордості за виконану роботу, досягнуті результати, за внесок у розвиток адвокатури», - зазначив пан Валентин Гвоздій. Також у своєму виступі Валентин Гвоздій наголосив на необхідності співпраці з НААУ та утвердження ролі ААУ як провідної громадської організації при налагоджуванні зв’язків з органами адвокатського самоврядування.

Олег Рачук, Віце-Президент ААУ, відзначив пріоритетність регіонального розвитку Асоціації та залучення нових членів до лав ААУ.

Прозвучало багато нових цікавих пропозицій щодо напрямків майбутньої роботи ААУ: активна участь адвокатів у Громадських Радах та профільних радах при міністерствах, законотворча діяльність та участь адвокатів у робочих групах щодо написання законопроектів, створення Пенсійного фонду адвокатів України, налагодження зв’язків з іншими професійними організаціями тощо.

Після З’їзду Асоціації адвокатів України відбулося неформальне спілкування делегатів та гостей З’їзду.

З’їзд пройшов у конструктивній, діловій, робочій обстановці, що дало змогу делегатам працювати ефективно та розглянути всі питання, які були на порядку денному.

Вітаємо з обранням новий керуючий склад Асоціації адвокатів України!

Бажаємо успіху та наснаги всім новопризначеним особам у втіленні в життя концепції розвитку Асоціації адвокатів України та сподіваємося побачити результати роботи вже найближчим часом.Про компанію
Наші проекти
Наші партнери
Співробітники
Автори
Фотоальбом
Гостьова книга
Контакти
Як нас знайти
Українські 100x100
сайт створено студією      ~~  <*))><  ~      fishdesign


© 2002-2017 Видавнича організація «Юстініан»
04050, м. Київ вул. Герцена, 17-25, оф. 91
(м. Київ, 04053, а/с №39)

тел.: (044) 230-01-73, 230-01-74

e-mail: info@justinian.com.ua· Як нас знайти
· Контакти{sape_links}