Досвід, підкріплений практикою!

Видавнича організація «Юстініан»


на першу сторінку

карта сайту

зворотній зв'язокПошук по сайту
» перша сторінка » юридичний журнал » про журнал
Юридичний журнал


Про журнал

Про журналЮридичний журнал

"Юридичний журнал" видається з 2002 року українською мовою. Це аналітично-правове видання практичної спрямованості. Моніторинг законодавства, аналіз перспективного законодавства (законопроектів); аналітика і коментарі за найактуальнішими напрямами та широкий аналіз фахівцями окремих інститутів права; судова практика - від окремих судових рішень до аналізу конкретних справ і узагальнення судової практики різної тематики. Економічний аналіз окремих напрямів і галузей з юридичної точки зору.

Цільова аудиторія: адвокати, юрисконсульти підприємств; депутати рад всіх рівнів; керівники підприємств, менеджери вищої і середньої ланки, вчені і студенти (правознавці), бухгалтери; нерезиденти, і всі, кого цікавить правова тематика.

Журнал виходить до 28 числа кожного місяця і розповсюджується у всіх 24 областях України і АР Крим. Альтернативні служби передплати і розповсюдження у всіх містах-мілліониках. Є передплатники в Російській Федерації, США, Канаді, Великобританії, Німеччині.

Тираж - 4500 екземплярів.
Шеф-редактор - Максимова Світлана Володимирівна


Початок розділу
Про журнал
Останній номер
Автори
Архів
Розміщення реклами
Для авторів
Передплата
Гостьова книга


Розміщення реклами
Дізнайтесь про умови розміщення реклами в «Юридичному журналі», «Юридичній газеті», в книжках та на сайті видавництва.Українські 100x100
сайт створено студією      ~~  <*))><  ~      fishdesign


© 2002-2017 Видавнича організація «Юстініан»
04050, м. Київ вул. Герцена, 17-25, оф. 91
(м. Київ, 04053, а/с №39)

тел.: (044) 230-01-73, 230-01-74

e-mail: info@justinian.com.ua· Як нас знайти
· Контакти