Досвід, підкріплений практикою!

Видавнича організація «Юстініан»


на першу сторінку

карта сайту

зворотній зв'язокПошук по сайту
» перша сторінка » юридична газета » про газету
Юридична газета


Про газету

Про газетуЮридична газета

Видається з 2003 року українською мовою. «Юридична газета» - це 24 сторінки найповнішої і найоперативнішої інформації: аналітичні та актуальні матеріали з правової тематики; судові рішення та узагальнення судової практики; моніторинг законодавства та аналіз нових законопроектів; новини юридичного світу; економічні огляди та консультації; податки; фондовий ринок та цінні папери; поради бухгалтера; рейтинги та детальний аналіз ринку юридичних послуг.

П'ять основних розділів газети: «Forum» (калейдоскоп українських та зарубіжних новин), «Jus publicum» або «Публічне право» (вміщує блоки «Держрегулювання», «Фінанси», «Податки»; «Ratio» або «Тема» (тематичні огляди певної галузі права, коментарі фахівців), «Jus privatum» або «Приватне право» (вміщує блок «Підприємництво»); «Elegantia juris» або «Секрети професії» (події професійної діяльності, аналіз ринку юридичних послуг, статус, спеціалізації, перспективи професії) - дозволять читачам не лише зорієнтуватися у змінах, доповненнях та новелах вітчизняного законодавства, ознайомитися зі «свіжими» юридичними новинами, гострою полемікою з найбільш актуальних й важливих правових питань, але й самим взяти участь у таких дискусіях, висловити свої думки та отримати «зворотній зв'язок» від колег. До того ж, всі блоки вміщують тематично підібрані судові рішення. Також газета пропонує читачам огляди судової практики, резонансних справ, рішень Європейського суду з прав людини.

Цільова аудиторія: юристи, підприємці та всі, хто цікавиться ефективним вирішенням правових проблем у бізнесі.

Газета виходить 2 рази на місяць, розповсюджується у всіх 24 областях України і АР Крим. Альтернативні служби передплати і розповсюдження у всіх містах-мільйонниках.

Тираж - 4000 примірників.

Головний редактор - Осмоловський Андрій
Початок розділу
Про газету
Останній номер
Спецвипуски газети
Автори
Архів
Розміщення реклами
Для авторів
Передплата
Гостьова книга


Розміщення реклами
Дізнайтесь про умови розміщення реклами в «Юридичному журналі», «Юридичній газеті», в книжках та на сайті видавництва.Українські 100x100
сайт створено студією      ~~  <*))><  ~      fishdesign


© 2002-2017 Видавнича організація «Юстініан»
04050, м. Київ вул. Герцена, 17-25, оф. 91
(м. Київ, 04053, а/с №39)

тел.: (044) 230-01-73, 230-01-74

e-mail: info@justinian.com.ua· Як нас знайти
· Контакти