Досвід, підкріплений практикою!

Видавнича організація «Юстініан»


на першу сторінку

карта сайту

зворотній зв'язокПошук по сайту
» перша сторінка » автори » Альошин Олег Юрійович
Видавництво


Автори

Альошин Олег Юрійович

Альошин Олег Юрійович
Посада

Партнер юридичної фірми «Василь Кісіль і Партнери»
Місто

Київ
Освіта

Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, Інститут міжнародних відносин, відділення "Міжнародне право" (1993)

Знання мов:
Українська, російська, англійська


Кар'єра

Адвокат, член Міжнародної асоціації адвокатів (IBA), займається юридичною практикою з 1992 року.

Олег Альошин має значний досвід представництва інтересів клієнтів у судах України, міжнародному комерційному арбітражі, включаючи безпосереднє представництво в іноземних юрисдикціях (Велика Британія, Швейцарія, Греція, Німеччина, США) в якості представника сторони або експерта з питань українського права.

Олег Альошин очолює практику нерухомості й будівництва, а також інфраструктурних проектів, енергетики та природних ресурсів ЮФ "Василь Кісіль і Партнери".

Пан Альошин неодноразово входив до переліків кращих практикуючих юристів України в сферах антимонопольного, корпоративного та комерційного права, перевезень, міжнародної торгівлі й арбітражу, що публікувалися в українських і міжнародних виданнях. Щорічний огляд ринку "Юридичні фірми України" також включив Олега Альошина до списку найвідоміших юристів України. Видання "Ukraіnіan Law Fіrms 2010. A Handbook for Foreіgn Clіents" називає пана Альошина рекомендованим практиком у галузі енергетики та природних ресурсів. Це видання також рекомендує його за досвід у галузі міжнародного арбітражу та ефективний супровід арбітражних проектів. Олег Альошин заслужив визнання клієнтів завдяки своєму досвіду у супроводі інфраструктурних проектів у галузі міжнародного фінансування. Міжнародне щорічне видання Legal500 2009 вказало його серед рекомендованих фахівців в галузі нерухомості. Олег Альошин став переможцем у номінації «Кращий юрист з нерухомості» 2009 року за версією Юридичної премії, організованій газетою «Юридична практика».

Олег Альошин є українським партнером проекту Групи Всесвітнього Банку Doing Business, в рамках якого щорічно надає експертну оцінку українського законодавства в сфері ведення бізнесу та практиці його застосування.

У 2009 році Олег Альошин - голова комітету ЄБА з нерухомості.В дужках вказано кількість переглядів статті.
Про компанію
Наші проекти
Наші партнери
Співробітники
Автори
Фотоальбом
Гостьова книга
Контакти
Як нас знайти


Розміщення реклами
Дізнайтесь про умови розміщення реклами в «Юридичному журналі», «Юридичній газеті», в книжках та на сайті видавництва.

сайт створено студією      ~~  <*))><  ~      fishdesign


© 2002-2017 Видавнича організація «Юстініан»
04050, м. Київ вул. Герцена, 17-25, оф. 91
(м. Київ, 04053, а/с №39)

тел.: (044) 230-01-73, 230-01-74

e-mail: info@justinian.com.ua· Як нас знайти
· Контакти