Досвід, підкріплений практикою!

Видавнича організація «Юстініан»


на першу сторінку

карта сайту

зворотній зв'язокПошук по сайту
» перша сторінка » корисні лінки » Неурядові організації
Корисні лінки
Неурядові організації


Асоціація правників України
http://www.uba.kiev.ua/
Європейська Асоціація Студентів Права (ELSA)
http://www.elsa.org.ua
• найбільша у світі організація, яка об’єднує студентів права та молодих правників, • незалежна, аполітична та неприбуткова, • заснована 4 травня 1981 року у Відні студентами права з Австрії, Німеччини, Угорщини та Польщі, • об’єднує більш, ніж 25.000 студентів права та молодих правників у 200 Університетах в 39 країнах.
Лабораторія Законодавчих Ініціатив
http://www.parlament.org.ua
Лабораторія законодавчих ініціатив є незалежною громадською організацією (аналітичним центром), яку засновано у 2000 році випускниками Національного університету «Києво-Могилянська академія». Місією організації є сприяння затвердженню демократичних цінностей в українському суспільстві, формуванню ефективної та збалансованої державної політики в Україні, розвитку політичної та правової культури громадян і політиків. Основними цілями діяльності організації є підтримка (сприяння): - здійснення демократичних перетворень та реалізації принципу верховенства права відповідно до європейської традиції; - вдосконалення діяльності різних гілок влади, зокрема підвищення ефективності роботи українського парламенту; - налагодження конструктивної взаємодії між владою та громадянським суспільством; - формування якісно нової демократичної свідомості політиків, державних службовців, представників органів місцевого самоврядування, журналістів, громадських лідерів, юристів та бізнесменів.
Ліга студентів Асоціації правників України
http://www.ligauba.org.ua
Молодіжне крило Асоціації правників України; є найбільшою студентсько-правничою організацією України, яка налічує більше 700 членів зі всієї України
Постійно діючий третейський суд при Всеукраїнській громадській організації "Український правовий союз"
http://treteyskiy.org
Постійно діючий третейський суд при Всеукраїнській громадській організації "Український правовий союз" розглядає цивільні та господарські спори між юридичними та (або) фізичними особами.
Професійна асоціація реєстраторів і депозитаріїв
http://www.pard.kiev.ua
Найбільша саморегулівна організація на ринку цінних паперів. Чимало корисних публікацій, матеріалів на правову тематику.
Спілка юристів України
http://www.lawersunion.org.ua/
Третейськая палата України
http://www.arbitrationchamber.org.ua
Сайт присвячений діяльності Третейської палати України. Третейська палата України є постійно діючим органом третейського самоврядування, який представляє і захищає соціальні і професійні права та інтереси третейських суддів і третейських судів в Україні.
Центр політико-правових реформ
http://www.pravo.org.ua
Офіційний сайт незалежної громадської науково-аналітичної організації Центр полiтико-правових реформ. Центр створений у листопаді 1996 р. з метою сприяння реформам у політичній та правовій сферах і реалізації Конституції України шляхом проведення аналітичних досліджень, підготовки проектів нормативних актів, здійснення незалежної юридичної експертизи законопроектів для народних депутатів України та поширення правової інформації, організації семінарів і конференцій. Очолює Центр з дня його заснування - Iгор Колiушко, народний депутат України у Верховнiй Радi II-III скликань, перший заступник Голови Комiтету Верховної Ради України з питань правової полiтики у Верховнiй Радi III скликання.

Про компанію
Наші проекти
Наші партнери
Співробітники
Автори
Фотоальбом
Гостьова книга
Контакти
Як нас знайтиУкраїнські 100x100Àäâîêàòñêàÿ êîìïàíèÿ ÏÐÀÉÌ


сайт створено студією      ~~  <*))><  ~      fishdesign


© 2002-2017 Видавнича організація «Юстініан»
04050, м. Київ вул. Герцена, 17-25, оф. 91
(м. Київ, 04053, а/с №39)

тел.: (044) 230-01-73, 230-01-74

e-mail: info@justinian.com.ua· Як нас знайти
· Контакти