Досвід, підкріплений практикою!

Видавнича організація «Юстініан»


на першу сторінку

карта сайту

зворотній зв'язокПошук по сайту
» перша сторінка » видавництво
Видавництво
Нові книгиПалітурка

Свирид Опанасович


Історія України від діда Свирида. Книга перша

Том перший книги «Історія України від діда Свирида» українського блогера, відомого в соціальній мережі Фейсбук під ім’ям «Свирид Опанасович». Книга написана в стилі, найбільшим наближенням за подібністю до якого є Всесвітня історія в обробці «Сатирикону». Однак, авторське викладення матеріалу відрізняється більш науковим ставленням до історичних деталей, глибиною аналізу причинно-наслідкових зв’язків, тому може використовуватися як достовірний варіант історичного матеріалу не тільки для всіх, хто просто цікавиться історією, а й для учнів і студентів. Особливістю авторського жанру є оживлення історичних героїв в форматі діалогів та залучення читачів до аналізу історичних полій. Том перший охоплює період від первісних людей і заселення території України до 1036 року. Палітурка – тверда

272 стор.
180 грн.

Замовити »
Палітурка

Надія Савченко


Сильне ім’я Надія (м’яка палітурка)

Ця книга – один великий і живий лист до українців. Лист із російської в′язниці, яка вже понад рік тримає ту, що стала символом нескореної української нації. Українську НАДІЮ. Так хто ж вона, Надя Савченко? Яка вона? Що з того, що ми знаємо про неї, правда, а що вже стає легендою? Вона відповість вам сама на сторінках цієї книжки. У притаманній їй емоційній манері, пригадуючи навіть дрібні, але важливі події зі свого життя, з яких і були сплетені її характер, вдача, незламність. В тексті книги зберігаються особливості авторського письма.

328 стор.
95.00 грн.

Замовити »
Палітурка

Надія Савченко


Сильне ім’я Надія (тверда палітурка)

Ця книга – один великий і живий лист до українців. Лист із російської в′язниці, яка вже понад рік тримає ту, що стала символом нескореної української нації. Українську НАДІЮ. Так хто ж вона, Надя Савченко? Яка вона? Що з того, що ми знаємо про неї, правда, а що вже стає легендою? Вона відповість вам сама на сторінках цієї книжки. У притаманній їй емоційній манері, пригадуючи навіть дрібні, але важливі події зі свого життя, з яких і були сплетені її характер, вдача, незламність. В тексті книги зберігаються особливості авторського письма.

328 стор.
165.00 грн.

Замовити »
Палітурка

Ганна Філоненко


Особливості розслідування ухилення від сплати податку на прибуток підприємств

У монографії сформовано теоретичні положення та вироблено практичні рекомендації, спрямовані на підвищення ефективності розкриття і розслідування ухилення від сплати податку на прибуток підприємств в Україні. Автором надано дефініції, визначено зміст та розкрито особливості структурних елементів методики розслідування ухилення від сплати податку на прибуток підприємств, а також криміналістичної характеристики цієї категорії злочинів. Значну увагу автором приділено висвітленню особливостей виявлення ознак ухилення від сплати податку на прибуток підприємств, визначенню типових слідчих ситуацій початкового та подальшого етапів розслідування, а також тактико-організаційним засадам проведення окремих слідчих (розшукових) та інших процесуальних дій. Зроблено акцент на аналізі правових засад здійснення міжнародного співробітництва при розслідуванні ухилення від сплати податку на прибуток підприємств, визначено напрями його подальшого удосконалення. Проведено компаративне дослідження досвіду окремих зарубіжних країн із розслідування ухилення від сплати податків. Монографія адресована практичним працівникам правоохоронних органів, практикуючим юристам, керівникам і власникам підприємств, установ та організацій, студентам, аспірантам і викладачам вищих навчальних закладів юридичного та економічного профілю, а також всім, хто зацікавлений в протидії податковим злочинам.

264 стор.
120.00 грн.

Замовити »
Палітурка

С. В. Шкляр, Н. А. Іваницька


Застосування конкурентного законодавства. Практика України, ЄС, РФ та США

Видання присвячене систематизації практики застосування конкурентного законодавства в національній та зарубіжних юрисдикціях. Збірник містить ключові позиції антимонопольних відомств та судів у таких питаннях як: антиконкурентні узгодженні дії; зловживання монопольним (домінуючим) становищем; концентрація і узгодження дії; захист від недобросовісної конкуренції. Також в останньому розділі видання наведено позиції з процесуальних питань оскарження рішень Антимонопольного комітету України та його органів.

248 стор.
110.00 грн.

Замовити »
Палітурка

Беляневич В.Е.


Господарсько-процесуальний кодекс України. НПК

Науково-практичний коментар до Господарського процесуального кодексу України з урахуванням змін станом на 01.08.2014 р. Книга розрахована на широке коло читачів: юристів-практиків, суддів, адвокатів, науковців, викладачів, студентів та аспірантів вищих навчальних закладів та усіх тих, хто цікавиться питанням здійснення господарського судочинства.

1304 стор.
420.00 грн.

Замовити »
Палітурка

Олефір А.О.


Правовий механізм державних закупівель: стимулювання інноваційності виробництва медичної продукції

З урахуванням європейського та міжнародного досвіду, досліджуються ключові питання господарсько-правової характеристики механізму державних закупівель, система притаманних йому дисфункцій і правові засоби їх усунення, а також шляхи заохочення інноваційного інвестування.

447 стор.
110.00 грн.

Замовити »
Палітурка

Бєліков О.О., Грайворонський А.В., Хольченков О.М.


Великий рейдерський словник

Для того щоб протистояння рейдерському захопленню було ефективним, автори, які неодноразово в практичній діяльності стикалися з цією проблемою, пропонують увазі читачів кілька практичних та корисних порад, що можуть стати в нагоді для забезпечення безпеки бізнесу як на початковій стадії недружнього захоплення й поглинання, так і безпосередньо при відбитті рейдерської атаки.

232 стор.
90.00 грн.

Замовити »
Палітурка

О.В.Жукова, В.І.Дубницький, В.О.Вареня та ін.


Трансфертне ціноутворення: український варіант

У цій книзі проаналізовані питання імплементації міжнародних норм щодо трансфертного ціноутворення до українського податкового законодавства. Книга підготовлена висококваліфікованими досвідченими фахівцями Міжнародного Аналітичного альянсу, які працюють у різних галузях права, у сфері аудиту та економічного аналізу.

184 стор.
100.00 грн.

Замовити »
Палітурка

Ростислав Кравець


Таблиці судових рішень неоднакового застосування норм матеріального права з кредитних та зобов’язальних правовідносин

Книга містить упорядкований підбір судових рішень Верховного суду України щодо неоднакового застосування норм матеріального права, що регулюють сферу кредитних та зобов’язальних відносин станом на липень 2014 р.

100 стор.
145.00 грн.

Замовити »
Палітурка

За редакцією професорів В. Г. Гончаренка та В. А. Колесника


Кримінальне процесуальне право України

В посібнику дається характеристика окремих понять та інститутів Кримінального процесуального кодексу України 2012 р., визначаються теоретичні підвалини кримінального процесуального права, описуються підстави й процедури початку кримінального провадження, досудового розслідування з аналізом окремих слідчих (розшукових) дій, судового провадження, перегляду судових рішень, міжнародного співробітництва у сфері кримінального судочинства. До кожної розглянутої теми додаються контрольні запитання, в кінці наводиться загальний список рекомендованої літератури та тематика студентських наукових робіт. Призначений для студентів, слухачів, курсантів, аспірантів та ад’юнктів вищих навчальних закладів і факультетів юридичного спрямування.

576 стор.
170.00 грн.

Замовити »
Палітурка

Петрів М. Й.


Українські адвокати: державні, громадські, політичні та культурно-освітні діячі кінця ХІХ – першої половини ХХ ст.

Книга присвячена дослідженню життя й діяльності двадцяти семи українських адвокатів – державних, громадських, політичних та культурно-освітніх діячів кінця ХІХ – першої половини ХХ ст., на згадку про яких в Україні встановлені пам’ятники, меморіальні таблиці, пам’ятні знаки. Автор виявив їх у двадцяти п’яти населених пунктах на території семи областей нашої держави. Видання містить життєпис адвокатів, аналіз їхніх світоглядних орієнтирів і політико-правових поглядів та матеріали до бібліографії кожної з персоналій. Видання ілюстроване великою кількістю світлин адвокатів, пам’ятників, меморіальних таблиць, пам’ятних знаків та інших відзначень, місць їх поховань, які здебільшого публікуються вперше. Подано резюме українською, англійською, російською та польською мовами.

544 стор.
150.00 грн.

Замовити »
Палітурка

Упор.: Михайло Петрів


«Ювілейний Альманах «Союзу Українських Адвокатів у Львові»

«Ювілейний Альманах «Союзу Українських Адвокатів у Львові» вийшов друком у серпні 1934 р. Перевидання альманаху, який став справжньою бібліографічною рідкістю, присвячується 90-річниці створення «Союзу Українських Адвокатів у Львові», статут якого зареєстрований 5 травня 1923 р., а установчі збори відбулися 20 травня 1923 р. Альманах перевидається із збереженням тогочасного правопису тексту статей. Упорядником доповнено альманах іменним покажчиком та подано резюме українською, польською, англійською та російською мовами.

320 стор.
150.00 грн.

Замовити »
Палітурка

За редакцією професорів В. Г. Гончаренка та З. В. Ромовської


Словник юридичних термінів і понять. Навчальний посібник

У Словнику вміщено біля 2000 юридичних термінів і понять з теорії держави і права, різних галузей права (конституційного, цивільного, кримінального, міжнародного, трудового, фінансового та ін.), курсів юридичних дисциплін, що вивчаються в закладах освіти й використовуються в повсякденній юридичній практиці. Для студентів, викладачів, юристів-практиків, а також всіх, хто цікавиться питаннями правознавства.

600 стор.
150.00 грн.

Замовити »
Палітурка

Автор перекладу О.С. Білоус


Принципи УНІДРУА міжнародних комерційних договорів 2010

Переклад українською мовою повної офіційної версії Принципів міжнародних комерційних договорів 2010, опублікованої УНІДРУА. Представлене видання є першою україномовною версією Принципів міжнародних комерційних договорів УНІДРУА 2010. Переклад Принципів УНІДРУА здійснено на основі третьої редакції документа, який є результатом міжнародної неконвенційної уніфікації договірного права та єдиним сучасним універсальним засобом регулювання цивільних відносин у сфері міжнародної торгівлі. Текст Принципів УНІДРУА перекладено разом із коментарями до норм та прикладами їх застосування. Українське видання Принципів УНІДРУА адресується вітчизняним підприємцям, які здійснюють зовнішньоекономічну діяльність; крім того, воно розраховане на широке коло фахівців у сфері юриспруденції: суддів державних судів; арбітрів міжнародного комерційного арбітражу; юристів, які практикують у сфері цивільного та господарського права; представників органів державної влади, законодавців, які беруть участь у реформуванні цивільного права; викладачів і студентів правничих шкіл; а також усіх тих, хто цікавиться сучасним міжнародним комерційним правом.

576 стор.
290.00 грн.

Замовити »
Палітурка

Муляр М.С.


Договір споживчого кредиту: основні ризики для позичальника

В даній публікації вперше здійснена спроба провести правовий аналіз фактичних договорів споживчого кредиту з точки зору захисту прав споживачів фінансових послуг. У роботі узагальнені основні ризики для споживачів фінансових послуг у кредитних правовідносинах, ознайомлення з якими безперечно сприятиме прийняттю позичальниками виважених та обгрунтованних рішень при укладенні договорів кредиту, а також при відстоюванні своїх законних прав. На основі узагальнення основних ризиків для позичальників у договорах споживчого кредиту, враховуючи міжнародний досвід, рекомендації Організації економічного співробітництва та розвитку (OECD), положення Директиви 2008/48/ЄС Європейського Парламенту та Ради від 23 квітня 2008 року про кредитні угоди, розроблені дві моделі рекомендованих стандартизованих договорів споживчого кредиту, які відповідають вимогам законодавства, захищають права споживачів (позичальників) та у яких відсутні несправедливі умови договору. Книга розрахована на широке коло читачів: споживачів фінансових послуг, працівників банківських установ, суддів, адвокатів, науковців, а також для усіх тих, хто цікавиться особливостями споживчого банківського кредитування.

72 стор.
55.00 грн.

Замовити »
Палітурка

За заг. ред. професорів В.Г. Гончаренка, В.Т. Нора, М.Є. Шум


Кримінальний процесуальний кодекс України. Науково-практичний коментар (зі змінами та доповненнями, станом на 01.12.2012 р.)

У Коментарі детально роз’яснюються норми Кримінального процесуального кодексу України з урахуванням норм Конституції України, інших законодавчих актів, міжнародно-правових документів, рішень Конституційного Суду України, Європейського суду з прав людини, роз’яснень, що містяться в постановах Пленуму Верховного Суду України та Вищих спеціалізованих судів, вітчизняних наукових доктрин. Видання розраховане на суддів, прокурорів, адвокатів, слідчих, викладачів і студентів юридичних навчальних закладів, громадян, які цікавляться питаннями правосуддя.

1328 стор.
270.00 грн.

Замовити »
Палітурка

Андрощук Г.О., Шкляр С.В.


КОНКУРЕНТНЕ ПРАВО: захист від недобросовісної конкуренції

На основі узагальнення міжнародних наукових досліджень Всесвітньої органі¬зації інтелектуальної власності (ВОІВ), Організації економічного співробітництва і розвитку (ОЕСР), системного аналізу законодавчих актів, зарубіжної та вітчизняної судової і відомчої практики розглянуто теоретичні та практичні аспекти конкурент¬ного права — захисту від недобросовісної конкуренції. Здійснено класифікацію та детальний аналіз недобросовісних конкурентних дій (змішування, введення в оману, дискредитація конкурентів, неправомірне використання чужих позначень, імітація, порівняльна реклама, порушення комерційної таємниці тощо), показано механізм здійснення захисту, цивільно-правові, кримінальні та адміністративні санкції, що за¬стосовуються до порушників.

Дається аналіз розвитку зарубіжного конкурентного права та особливостей зако¬нодавчого регулювання захисту від недобросовісної конкуренції в промислово роз¬винених та постсоціалістичних країнах. Наводяться Типові положення ВОІВ про за¬хист від недобросовісної конкуренції, зарубіжна практика розгляду судових спорів та спорів, розглянутих Антимонопольним комітетом України, практичні коментарі до законів Украни «Про захист від недобросовісної конкуренції» та «Про рекламу». Розраховано на науковців, викладачів, аспірантів, студентів юридичних та еконо¬мічних факультетів, юристів-практиків, а також працівників державних органів, під¬приємців, всіх тих, хто цікавиться економіко-правовими проблемами захисту від не¬добросовісної конкуренції.472 стор.
185.00 грн.

Замовити »
Палітурка

Опадчий І.М.


«Грошові зобов’язання у приватному праві»

Основні засади правового регулювання грошових зобов’язань в приватному праві. Питання належного виконання грошових зобов’язань, їх кваліфікація та вирішення колізій в цій сфері.

232 стор.
65.00 грн.

Замовити »
Палітурка

Беляневич В.Е.


«Господарський процесуальний кодекс України» з постатейними матеріалами судової практики застосування процесуальних норм

У збірнику вміщені правові позиції Конституційного Суду України, Верховного Суду України, Вищого господарського суду України, щодо застосування процесуальних норм ГПК України, а також прецеденти Європейського суду з прав людини.

880 стор.
210.00 грн.

Замовити »
Палітурка

Карнаух Т.М., Ханик-Посполітак Р.Ю.


ЦИВІЛЬНЕ ПРОЦЕСУАЛЬНЕ ПРАВО УКРАЇНИ. Навчальний посібник

Навчальний посібник з цивільного процесуального права України підготовлений на основі чинного цивільно¬процесуального законодавства з урахуванням змін, внесених Законом України «Про судоустрій і статус суддів» від 07.07.2010 р. № 2453¬VI.

У навчальному посібнику у лаконічній і доступній формі подається матеріал щодо системи, принципів та джерел цивільного процесуального права України, цивільних процесуальних правовідносин та їх суб’єктів, розмежування підвідомчості та підсудності цивільних справ, особливостей позовного, наказного, окремого та інших видів проваджень, системи перегляду судових рішень в апеляційному, касаційному порядку, Верховним Судом України та у зв’язку з нововиявленими обставинами, ролі суду у виконавчому провадженні під час виконання судових рішень, альтернативних способів захисту прав та інтересів, якими є нотаріальний процес та третейське судочинство, особливостей здійснення цивільного судочинства у справах за участю іноземного елементу.

Рекомендується для студентів вищих навчальних закладів.65.00 грн.

Замовити »
Палітурка

Беляневич В.Е.


Господарський процесуальний кодекс України (із змінами і доповненнями станом на 1 липня 2011 року)

Науково-практичний коментар
Третє видання, перероблене і доповнене

Книжка розрахована на широке коло читачів: юристів-практиків, суддів, адвокатів, науковців, викладачів, студентів та аспірантів вищих навчальних закладів та усіх тих, хто цікавиться питаннями здійснення господарського судочинства.1160 стор.
220.00 грн.

Замовити »
Палітурка

Рижий В. І.


Міжнародне повітряне право

Збірка присвячена висвітленню нагальних питань та проблем повітряного права і цивільної авіації, узагальнення безпеки польотів повітряних суден, підвищення конкурентоспроможності й розвитку авіаперевезень українських авіакомпаній. Вихід українських авіакомпаній на світові ринки авіаперевезень, намагання України вступити до Європейського Союзу викликають необхідність у подальшому вдосконаленні правового регулювання міждержавних правовідносин у галузі міжнародної та національної авіації, а також норм міжнародного та українського повітряного права.

Наукові публікації збірки охоплюють великий масив теоретичних і практичних питань, містять конкретні пропозиції і шляхи щодо їх вирішення.

Збірка буде корисною й стане в нагоді науковцям, викладачам, юристам-практикам, студентам юридичних вузів, усім, хто не байдужий та цікавиться проблемами авіації та повітряного права.480 стор.
150.00 грн.

Замовити »
Палітурка

Паліюк В.П.


«Судовий захист клієнтів поточних та вкладних (депозитних) рахунків: теорія та практика»

У роботі розглядаються характерні риси договору банківського рахунку та теоретичні і практичні питання щодо правової природи договору банківського вкладу (депозиту). Більш детально зосереджена увага на особливостях судового захисту прав вкладників (фізичних осіб) за договором банківського вкладу (депозиту), який може здійснюватися в порядку наказного чи позовного провадження.

Книга призначена для суддів, адвокатів та інших юристів-практиків, а також для всіх, хто виявляє інтерес до питання про своєчасне повернення своїх коштів з вкладного (депозитного) рахунку.528 стор.
70.00 грн.

Замовити »
Палітурка

Мельниченко О. І.


Судова практика: конкуренційні (антимонопольні) спори

У збірнику узагальнені рішення господарських судів України у конкуренційних спорах та наведено тексти цих рішень. Особливістю видання є те, що в ньому систематизовані рішення господарських судів за основними правовими категоріями видів порушень конкуренційного законодавства, таких як антиконкурентні узгоджені дії суб’єктів господарювання, зловживання монопольним (домінуючим) становищем, антиконкурентні дії органів влади, органів місцевого самоврядування, органів адміністративно5господарського управління та контролю, «інформаційні» правопорушення, недобросовісна конкуренція та порушення при здійсненні концентрації суб’єктів господарювання.

Міститься покажчик назв товарних ринків, на яких органами Антимонопольного комітету України виявлено порушення конкуренційного законодавства і щодо яких виникали конкуренційні спори.

Тим, хто цікавиться цією гілкою судової практики суттєво полегшить роботу покажчик найбільш вживаних у рішеннях судів термінів конкуренційного права.

Імена суддів, рішення яких формували одне з найважливіших джерел конкуренційного права — судову практику, які золотими літерами віднині вписані в історію конкуренційного права, віднесено в окремий покажчик.

Книга адресована суддям, керівникам органів державної влади економічного блоку, власникам і керівникам суб’єктів господарювання, практикуючим юристам, українському студентству.512 стор.
155.00 грн.

Замовити »
Палітурка

Воробьева Наталья


«Правовой советник клиники (сборник типовых документов)»

В настоящем сборнике приведены типовые форму должностных инструкций разработанные в рамках действующего трудового законодательства Украины для медицинских работников и медицинского персона учреждений всех форм собственности.

Одной из главных задач данного сборника является возможность сделать имеющийся материал более распространенным и доступным для использования.

Книга рассчитана для медицинских работников, юристов практиков, специалистов кадровых служб, работников судов и правоохранительных органов, студентов юридических и медицинских специальностей, широкого круга читателей.376 стор.
50.00 грн.

Замовити »
Палітурка

За ред. В.П. Самохвалов


«Загальна теорія судової влади: Системно-правові аспекти розвитку» навчальний посібник

У навчальному посібнику висвітлюється тема теоретико-правових проблем судової влади в Україні. Досліджуються ідеї, питання реалізації та завдань судово-правової реформи, аналізується судова влада в системі поділу влади в Україні, визначені положення становлення судової влади на шляху побудови правової держави. Посібник підготовлено відповідно до навчальної програми вивчення спеціального курсу для магістрів права, для студентів-аспірантів і викладачів юридичних закладів.

136 стор.
25.00 грн.

Через редакцію видання не розповсюджується.
Палітурка

За ред. Н.О. Воробйової


«Правове регулювання психіатричної допомоги» навчальний посібник для вузів

У навчальному посібнику розглянуто найактуальніші питання правового регулювання психіатричної допомоги, принципи та порядок її надання, права пацієнтів при наданні психіатричної допомоги, а в тому числі і за відсутності їх згоди, а також юридичні гарантії реалізації і захисту цих прав. Автор аналізує особливості правового статусу лікарів-психіатрів, інших медичних працівників та спеціалістів що беруть участь в організації надання психіатричної допомоги, а також осіб що страждають на психічні розлади.

208 стор.
30.00 грн.

Замовити »
Палітурка

Мережко Олександр


Проблеми теорії міжнародного публічного та приватного права

Книга присвячена аналізу проблем теорії міжнародного публічного та міжнародного приватного права. У першій частині книги розглядаються ключові проблеми теорії міжнародного права (зокрема такі, як поняття міжнародного права, теорія його джерел, проблема співвідношення між національним та міжнародним правом, а також католицька концепція міжнародного права). Друга частина містить аналіз проблематики теорії сучасного міжнародного приватного права (наприклад, таких питань, як методологія міжнародного приватного права, розвиток його науки, проблема публічного порядку, тлумачення та структури колізійних норм). В цій частині розглядаються також тенденції та перспективи розвитку міжнародного приватного права та його теорії в умовах глобалізації. Книга призначена для студентів та викладачів юридичних факультетів, наукових співробітників, а також усіх тих, хто цікавиться питаннями сучасного міжнародного права.

320 стор.
50.00 грн.

Замовити »
Палітурка

За заг. ред. С. О. Камишева


«Україна – Європейський Союз: зібрання міжнародних договорів та інших документів (1991 – 2009)

Видано за ініціативи Координаційного бюро європейської та євроатлантичної інтеграції Секретаріату Кабінету Міністрів України, за сприяння Міністерства закордонних справ України та проекту Європейського Союзу «Українсько-європейський консультативний центр з питань законодавства (UEPLAC). Етап 5»

Видання є першим систематизованим зібранням міжнародних договорів та інших документів, укладених Україною з Європейським Союзом у період з 1991 по 2009 рік.

Зібрання розраховане на широке коло вітчизняних і зарубіжних фахівців, науковців, державних службовців, політиків, юристів-практиків, студентів, аспірантів та всіх, хто цікавиться правовими та політичними аспектами європейської інтеграції та відносин між Україною та ЄС.

Здійснено за сприяння Європейського Союзу. Зміст видання є виключною відповідальністю Координаційного бюро європейської та євроатлантичної інтеграції Секретаріату Кабінету Міністрів та Міністерства закордонних справ України та не обов’язково відображає погляди Європейського Союзу.608 стор.

Через редакцію видання не розповсюджується.
Палітурка

За ред. Р.А. Майданника


Аномалії в цивільному праві України» Навчально-практичний посібник

У навчально-практичному посібнику системно висвітлюються ризик, ризикові зобов’язання, інші аномалії в цивільному праві. В окремих темах розглядаються поняття правових аномалій, класифікація та принципи юридичних аномалій, досліджуються питання еволюції і порівняльної характеристики ризикових зобов’язань за законодавством України та зарубіжних країн сучасності, висвітлюються проблеми ризику в цивільному праві (поняття, природа і види), досліджуються договір про надання медичних послуг і дилерський контракт як зобов’язання професійного ризику, аналізуються зобов’язання рентного ризику (рента, довічне утримання, спадковий договір). Самостійні розділи присвячені дослідженню зобов’язань спекулятивного ризику (біржові спекулятивні правочини, правочини РЕПО, розрахунковий форвардний контракт, інші договори валютного дилінгу), дається характеристика зобов’язань ігрового ризику (договори гри і парі, лотереї, розіграшу) і зобов’язань страхового ризику (пенсійний контракт недержавного пенсійного фонду, договори страхування пенсії і пенсійного депозитного рахунку), висвітлюються питання інноваційного алеаторного ризику (договір про створення науково-технічного творчого результату, ризиковий сервісний контракт). Посібник містить аналіз аномальних прав, зокрема, висвітлюються зобов’язання із множинністю осіб і натуральні зобов’язання, розглядаються переважні права і «нетрадиційні» права (права «на турнір», на «повітряний коридор», на домен в Інтернеті та персональні дані фізичної особи). Видання розраховане на практикуючих юристів, спеціалістів, які займаються правозастосовчою діяльністю, викладачів, аспірантів і студентів вищих навчальних закладів.

1008 стор.
165.00 грн.

Через редакцію видання не розповсюджується.
Палітурка«Кримінально-процесуальний кодекс України. Науково-практичний коментар» за ред. В.Т. Маляренка, В.Г. Гончаренка

У Коментарі детально роз’яснюються норми чинного Кримінально-процесуального кодексу України з прийнятими змінами та доповненнями станом на 1 березня 2010 року. Наведений матеріал спирається на вже напрацьовану судову практику в поєднанні з науковим підходом. Широко використані законодавчі акти, в яких регламентуються ті чи інші процесуальні дії, рішення Конституційного Суду України, роз’яснення, що містяться в постановах пленуму Верховного Суду України.

893 стор.
140.00 грн.

Замовити »
Палітурка

Володарский В.Л.


«Юридический щит водителя»

Книга содержит ряд статей, в которых в популярной форме объясняются правовые позиции для защиты автомобилистом своих интересов, памяток по действиям в распространенных на практике ситуациях, а также образцов правовых документов (жалоб, исковых заявлений, ходатайств и т. п.), адаптировав которые для своего случая автомобилист может воспользоваться ими для защиты своих интересов в ГАИ, в суде и т.д.

232 стор.
40.00 грн.

Замовити »
Палітурка«Господарський кодекс України. Науково-практичний коментар» за заг. ред. Д.М. Притики, І.В. Булгакової

У книзі наведено коментований текст Господарського кодексу України станом на 1 листопада 2009 року.

1088 стор.
190.00 грн.

Замовити »
Палітурка

Опадчий І. М.


Грошові зобов’язання у міжнародному приватному праві

У монографії досліджуються основні поняття грошових забов’язань, історія розвитку філософських поглядів в цій сфері, висвітлюються засади правового регулювання виникнення, класифікації та припинення грошових забов’язань в міжнародному приватному праві. Значну увагу приділено питанням належного виконання грошових зобов’язань, їх кваліфікації та вирішення колізій в цій сфері. Крім того, проаналізовано особливості договірних та деліктних грошових зобов’язань, відповідальності за неналежне їх виконання та уніфікації правил відповідальності в міжнародному приватному праві.

Монографія адресована практикуючим юристам, науковим працівникам, студентам юридичних факультетів та аспірантам, які працюють в цій області наукових досліджень та усім хто цікавиться темою правового регулювання грошових зобов’язань.168 стор.
55.00 грн.

Замовити »
Палітурка

Бєліков О.О., Грайворонський А.В., Хольченков О.М.


Великий рейдерський словник

Для того, щоб протистояння рейдерському захопленню було ефективним, автори, які неодноразово в практичній діяльності зіткалися з цією проблемою, пропонують увазі читачів кілька практичних та корисних порад, що можуть стати в нагоді для забезпечення бізнесу, як на початковій стадії недружнього захоплення й поглинання, так і безпосередньо, при відображенні рейдерської атаки. Наведені схеми протистояння, граючи на випередження, у багатьох випадках можуть створити надійний заслон на шляху рейдерської атаки, та задати багато клопоту її організаторам.

В першій частині книги наведені терміни та поняття, що характеризують рейдерські захоплення та атаки, надана юридична оцінка й наведена їх правова характеристика, стосовно того чи іншого висловлювання.

В другій частині, в узагальненій формі, наведені методи захисту від недружніх захоплень та поглинань, способи побудови надійної оборони від рейдерських атак, а також висвітлені питання щодо розпізнавання загрози, та застосування превентивних мір протистояння.

Книга адресована практикуючим юристам, економістам, бухгалтерам, менеджерам, працівникам служб безпеки, керівникам та власникам підприємств, установ, організацій, а також студентам й аспірантам, та усім, хто має на меті захистити власну справу та подолати виникли проблеми, пов’язані з проявами негативних тенденцій сучасного рейдерства.296 стор.
45.00 грн.

Замовити »
Палітурка

Борідько О.А., Логінова В.В., Парасочкіна К.В.


Судове зброєзнавство

У навчально-практичному посібнику розглядаються теоретичні та методологічні основи судового зброєзнавства. Зібрано відомості про поняття, завдання і об’єкти судового зброєзнавства, їхню класифікацію, методи дослідження. Висвітлюються питання поняття кримінальних вибухів, класифікацію вибухів, вибухових пристроїв і речовин.

Для курсантів, студентів, слухачів, аспірантів, ад’юнктів, науково-педагогічних працівників юридичних вишів і факультетів, практичних працівників.25 стор.
25.00 грн.

Замовити »
Палітурка

Виговський О.І.


Новели акціонерного законодавства

У книзі представлений ґрунтовний науково-практичний коментар до Закону України «Про акціонерні товариства» від 17 вересня 2008 р. У ній послідовно розкриваються основні новели акціонерного законодавства України, пояснюються суть та значення нових понять та норм, запроваджених законодавцем, аналізуються переваги та недоліки положень нового Закону, даються рекомендації щодо їх застосування, розглядаються численні практичні питання, які можуть виникнути при застосуванні норм даного законодавчого акту у юристів-практиків і суддів господарських судів України, наводиться порівняльний аналіз норм Закону із сучасним зарубіжним акціонерним законодавством. В даній роботі використаний широкий масив вітчизняного та зарубіжного нормативного матеріалу та судової практики у сфері акціонерного права.

Книга розрахована на широке коло читачів, зокрема, юристів-практиків, співробітників органів законотворення та правозастосування, акціонерів та працівників акціонерних товариств, підприємців, наукових співробітників, викладачів, студентів і аспірантів вищих юридичних і економічних навчальних закладів, усіх, хто цікавиться проблемами цивільного та акціонерного права.

Коментар підготовлений з використанням вітчизняного та зарубіжного нормативного матеріалу станом на 1 квітня 2009 р.880 стор.
110.00 грн.

Замовити »
Палітурка

Паліюк В.П.


Особливості розкриття банківської таємниці судами

У другому виданні роботи розглядаються методологічні та організаційно-правові аспекти розкриття банками інформації, що становить банківську таємницю, а також особливості розгляду судами справ про розкриття банками такого виду інформації.

Книга розрахована на широке коло читачів: суддів, адвокатів, працівників банківських установ та інших практикуючих юристів, а також для усіх тих, хто цікавиться особливостями банківської таємниці.384 стор.
50.00 грн.

Замовити »
Палітурка

Мережко А.А.


«Наука политики международного права: истоки и перспективы»

В книге исследуются вопросы политики международного права, и формулируется концепция науки политики международного права. В работе рассматриваются принципы политики международного права, ее цели, механизм реализации, а также проблематика политики отдельных отраслей международного права.

144 стор.
22.00 грн.

Замовити »
Палітурка

Беляневич В.Е.


«Господарський процесуальний кодекс України» з постатейними матеріалами судової практики застосування процесуальних норм

У збірнику вміщені правові позиції Конституційного Суду України, Верховного суду України, Вищого господарського суду України, щодо застосування процесуальних норм ГПК України, а також прецеденти Європейського суду з прав людини.
(тверда обкладинка)


856 стор.
150.00 грн.

Замовити »
Палітурка

Беляневич В.Е.


«Господарський процесуальний кодекс України» з постатейними матеріалами судової практики застосування процесуальних норм

У збірнику вміщені правові позиції Конституційного Суду України, Верховного суду України, Вищого господарського суду України, щодо застосування процесуальних норм ГПК України, а також прецеденти Європейського суду з прав людини.
(м’яка обкладинка)


856 стор.
120.00 грн.

Замовити »
Палітурка

За заг. ред. Р.О.Куйбіди


«Кодекс адміністративного судочинства України» науково-практичний коментар

Це друге, доповнене, видання науково-практичного коментарю Кодексу адміністративного судочинства, що було розроблено за нетрадиційною структурою для полегшення орієнтування у великому масиві інформації. Особливий акцент зроблено на цілях кожної з норм, їхній правовій основі, зв’язку з іншими нормами, часто проводиться аналогія із цивільним судочинством, попереднім регулюванням та зарубіжним досвідом. До авторського колективу науково-практичного коментарю залучено розробників проекту Кодексу, щоб краще пояснити мету обрання того чи іншого варіанта правового регулювання. Усе це сприятиме застосовуванню положень Кодексу відповідно до їхніх цілей. Крім того, у коментарі врахована судова практика, яку було напрацьовано з часу набрання Кодексом чинності. Законодавчі акти наведено станом на 1 червня 2008 року.

976 стор.
140.00 грн.

Замовити »
ПалітуркаЮвенальна юстиція

Навчальний посібник висвітлює організаційно-правові засади створення та функціонування спеціалізованоїсистеми судочинства щодо дітей та молоді – ювенальної юстиції. Уперше в Україні у форматі навчальної книги представлені міжнародні стандарти, досвід зарубіжних країн та пілотні проекти ювенальної юстиції в Україні. Рекомендується для студентів юридичних факультетів та вузів, а також працівників міліції, суду, прокуратури, соціальних служб для дітей та молоді.

243 стор.
30.00 грн.

Через редакцію видання не розповсюджується.
Палітурка

Балабан Р.В.


«Теорія виборчої системи»

У монографії викладено основи теорії та аналізу виборчої системи, подано історичну ретроспективу виборчого права та виборчої практики. Автор здійснює порівняльний політологічний аналіз виборчого законодавства низки європейських країн і країн СНД. Узагальнено електоральний досвід сучасної України та результати парламентських перегонів доби незалежності.

112 стор.
20.00 грн.

Замовити »
ПалітуркаНДС: как быстро и эффективно проверить себя

Налоговые накладне, декларации, расчеты…составляешь:платиш и рыдаешь. Наша цель: помочь ее читателям сделать самопроверку начислення и уплати налога на добавленную стоимость быстрой и эффективной.

143 стор.
45.00 грн.

Замовити »
ПалітуркаЗовнішня реклама в місті Києві: практичні поради

У посібнику узагальнюються питання щодо порядку отримання дозволів на розміщення зовнішньої реклами в місті Києві, розглядаються найбільш актуальні проблеми в сфері розміщення зовнішньої реклами та наводяться шляхи їх вирішення.

48 стор.
13.00 грн.

Через редакцію видання не розповсюджується.
Палітурка

Виноградова Г.В.


Завдання та тести з курсу
«Цивільне право України»
(загальна частина)


Видання містить практичні завдання, присвячені закріпленню знань про зміст Загальної частини цивільного права, а саме: загальну характеристику цивільного права як права приватного; джерела цивільного права; учасників цивільних відносин; об’єкти цивільних прав та їхній обіг; правочини; представництво в цивільних відносинах; регулювання строків та термінів у цивільному праві; інститут давності в цивільному праві. Практикум розрахований на студентів вищих навчальних закладів ІІІ–IV рівня акредитації, які вивчають курс «Цивільне право України».

48 стор.
12.00 грн.

Замовити »
Палітурка

Бордюгова А.Ю.


«Збірник антидопінгового законодавства»

В збірнику містяться найважливіші документи, які регламентують діяльність у сфері боротьби із допінгом і є обов’язковими для всіх суб’єктів спортивної діяльності. Цей збірник стане в нагоді співробітникам спортивних організацій, чия робота пов'язана із медичним забезпеченням спортсменів та допінг-контролю, практикуючим спортивним юристам, спортсменам та тренерам.

168 стор.
30.00 грн.

Замовити »
Палітурка

Бевзенко В.М.


«Кодекс адміністративного судочинства України в схемах»

Посібник містить основні положення Кодексу адміністративного судочинства України, викладені у схемах. Представлено загальні положення адміністративного судочинства, порядок та зміст його здійснення. Кодекс стане в пригоді студентам і курсантам юридичних вищих навчальних закладів, аспірантам, викладачам, представникам органів державної влади, органів місцевого самоврядування, усім тим хто цікавиться проблемами судового захисту інтересів учасників публічно-правових відносин.

144 стор.
38.00 грн.

Замовити »
Палітурка

Авер’янов В.Б.


«Державне управління: європейські стандарти, досвід та адміністративне право»

У книжці висвітлено сутність державного управління в Україні та у провідних зарубіжних країнах у контексті стандартів незалежного урядування та європейських принципів адміністративного права. Розкривається провідна роль українського адміністративного права у гармонізації відносин людини з органами публічної адміністрації.

288 стор.
45.00 грн.

Замовити »
Палітурка

Вадим Хабібуллін


Шлях до успіху і правничого майбутнього

У збірнику відомого правника, правозахисника, адвоката і громадського діяча Вадима Монев’яровича ХАБІБУЛЛІНА вперше у такому персональному правничому форматі, відкрито та публічно, розповідається про його нелегкий шлях до правничого майбутнього, про становлення його спеціалізованих правничих проектів: Агентство з питань боргів та банкрутства, Агентство з питань податкового захисту, Агентство арбітражних керуючих, Агентство спортивного права, Агентство кримінального права, Агентство військового права, Агентство медичного права, громадської організації Київська міська гільдія фахівців з питань боргів та банкрутства, адвокатського об’єднання Київська обласна колегія адвокатів, а також про спеціалізовану правничу практику та її етичні стандарти, широко висвітлюється його громадська та адвокатська діяльність.

207 стор.
40.00 грн.

Через редакцію видання не розповсюджується.
Палітурка

Боднар Т.В.


«Договірні зобов’язання в цивільному праві»

У книжці розкриваються загальні положення щодо поняття та підстав виникнення і припинення договірного зобов’язання, висвітлюється питання належного виконання договірного зобов’язання, характеризуються способи забезпечення виконання зобов’язання та відповідальність за порушення договірних зобов’язань.

280 стор.
40.00 грн.

Через редакцію видання не розповсюджується.
Палітурка

Друзенко Г.


«Конституція для Європи»

В книжці подано український переклад Договору про запровадження Конституції для Європи та консолідованих версій Договору про Європейський Союз та Договору про заснування Європейської Спільноти станом на 1 січня 2008 р. - актів, що закладають підвалини правового порядку об’єднаної Європи.

520 стор.
50.00 грн.

Замовити »
Палітурка

Беляневич В.Е.


«Господарський процесуальний кодекс України» науково-практичний коментар

Науково-практичний коментар до Господарського процесуального кодексу України з урахуванням змін станом на 01.08.2007 р.
(тверда обкладинка)


872 стор.
130.00 грн.

Через редакцію видання не розповсюджується.
Палітурка

Беляневич В.Е.


«Господарський процесуальний кодекс України» науково-практичний коментар

Науково-практичний коментар до Господарського процесуального кодексу України з урахуванням змін станом на 01.08.2007 р.
(м'яка обкладинка)


872 стор.
100.00 грн.

Через редакцію видання не розповсюджується.
Палітурка

Бордюгова А.Ю.


Словник термінів зі спортивного права

Пропонований до уваги читачів словник містить понад 300 термінів та підготовлений на основі нормативно-правових актів та статутних і регламентних документів, використовуваних на території України в сфері спорту. В словнику зібрано та систематизовано існуючі дефініції, що законодавчо закріплюють основні терміни, на жаль, ще не визнаної в Україні галузі права — спортивного, а також термінологію, яка використовується при розгляді справ, пов’язаних із вживанням заборонених речовин (допінгу).

Словник стане в нагоді студентам і аспірантам юридичних та фізкультурних навчальних закладів, співробітникам спортивних організацій, практикуючим юристам, спортсменам та тренерам, членам арбітражних комісій та органів спортивного правосуддя при федераціях з видів спорту.

Видання доповнене зразками документів (угод, типових бланків, регламентних документів) судовими рішеннями, які використовуються в різних правовідносинах суб’єктами спорту.144 стор.
24.00 грн.

Замовити »
Палітурка

Петро Бойко


«На перехресті чужих доріг» Адвокатські хроніки.

Адвокатські хроніки. Книга-розповідь про реальні події, які відбуваються в повсякденному житті адвоката. Тонкий гумор, психологічні спостереження, деталі захоплюючих кримінальних розслідувань та судових процесів; труднощі та щоденні клопоти професії адвоката.

248 стор.
20.00 грн.

Замовити »
Палітурка

Беликов О.


«Превентивные методы защиты, или как противостоять рейдерскому захвату»

В книге отображены возникающие корпоративне споры и конфликты, которые являются сподвижниками рейдерских атак. В обобщенной форме показаны способы и методы превентивной защиты собственности; а также тактика и стратегия борьбы с рейдерством.

72 стор.
10.00 грн.

Через редакцію видання не розповсюджується.
Палітурка

Долинська М.С.


Довідник посадових осіб

У довіднику розглядаються такі питання:

 1. Повноваження сільських, селищних, міських рад;
 2. Земельні відносини в діяльності органів місцевого самоврядування, зокрема,
  • право власності на землю,
  • набуття земельних ділянок у власність юридичними особами,
  • зміна цільового призначення земельних ділянок,
  • приватизація та паювання земель,
  • викуп земельних ділянок для суспільних потреб та примусове відчуження земельної ділянки,
  • особливості спадкування земельних ділянок,
  • надання земельних ділянок під будівництво об’єктів нерухомого майна та оренда землі;
  • фермерські господарства та інші аграрні організаційно-правові господарські структури на селі,
  • особливості правового статусу земель фермерського господарства та особистого селянського господарства;
  • розпаювання майна в аграрному секторі економіки та оформлення права власності на майновий пай членам колективних сільськогосподарських підприємств,
  • проекти статуту та установчого договору фермерського господарства,
  • типовий договір оренди земельної ділянки.
 3. Питання цивільної правоздатності та дієздатності фізичних осіб;
 4. Усиновлення (удочеріння) дитини;
 5. Встановлення опіки та піклування над дітьми;
 6. Правочини та участь дітей у правочинах;
 7. Спадкоємство за новим Цивільним кодексом України.

Окремі розділи присвячені порядку вчинення нотаріальних дій посадовими особами органів місцевого самоврядування, реєстрації актів цивільного стану. Зразки заповітів, довіреностей, заяв.360 стор.
24.00 грн.

Замовити »
Палітурка

Майданик Н.І.


«Договори азартної гри в цивільному праві України»

Серія «Аномалії цивільного права»
Договори гри, парі, інші правочини ігрового ризику в цивільному праві України. Порівняльна характеристика договорів гри та парі за законодавством України та іноземних країн. Поняття, природа і підстави виникнення зобов’язань з гри та парі. Особливості окремих видів правочинів ігрового ризику – договори гри, парі, лотереї та розіграшу.


264 стор.
25.00 грн.

Замовити »
Палітурка

Ефимов А.Н.


Гражданское право и налоговое законодательство: оптимизация налогообложения232 стор.
20.00 грн.

Замовити »
Палітурка

Майданик Р.А.


"Аномалії в цивільному праві України"
Навчально-практичний посібник


Перша книга серії «Аномалії цивільного права».

В навчально-практичному посібнику системно висвітлюються ризик, ризикові зобов’язання, інші аномалії в цивільному праві.

В окремих темах розглядаються питання еволюції і порівняльної характеристики ризикових зобов’язань за законодавством України та іноземних країн сучасності, висвітлюються проблеми ризику в цивільному праві (поняття, природа і види), досліджуються договір про надання медичних послуг та інші зобов’язання професійного ризику, аналізуються зобов’язання рентного ризику (рента, довічне утримання, спадковий договір). Самостійні розділи присвячені дослідженню зобов’язань спекулятивного ризику (біржові спекулятивні правочини, правочини РЕПО, розрахунковий форвардний контракт, інші договори валютного дилінгу), проводиться характеристика зобов’язань ігрового ризику (договори гри і парі, лотереї, розіграшу) і зобов’язань страхового ризику (пенсійний контракт недержавного пенсійного фонду, договори страхування пенсії і пенсійного депозитного рахунку), висвітлюються питання інноваційного алеаторного ризику (договір на створення науково-технічного творчого результату, ризиковий сервісний і дилерський контракти). Посібник містить аналіз аномальних прав, зокрема висвітлюються зобов’язання із множинністю осіб і натуральні зобов’язання, розглядаються переважні права і «нетрадиційні» права (права «на турнір» на «повітряний коридор», на домен в Інтернеті та персональні дані фізичної особи).912 стор.
55.00 грн.

Замовити »
Палітурка

Подцерковний О.П.


«Грошові зобов’язання господарського характеру: проблеми теорії і практики»

Монографія є першим в українському правознавстві дослідженням інституту грошових зобов'язань господарського характеру. Аналізуються поняття та система грошових зобов'язань господарського характеру, проблеми виникнення, зміни та припинення цих зобов'язань, застосування заходів відповідальності за їх порушення.

Особлива увага приділена виявленню особливостей грошових зобов'язань у сфері господарських відносин у порівнянні зі сферою загальноцивільного та фінансово-податкового регулювання. Пропонуються практичні рішення колізій, що виникають в цій сфері, а також формулюються пропозиції щодо вдосконалення відповідно законодавчого регулювання.420 стор.
35.00 грн.

Замовити »
Палітурка

Бігун В.С.


"Юридична професія та освіта. Досвід США у порівняльній перспективі"

У монографії висвітлюються основні поняття, принципи (філософія), історія, засади правової регламентації юридичної професії в США. У порівняльній перспективі розглядаються системи вищої юридичної освіти США та України, їх історія та сучасний стан. Значну увагу приділено рекомендованим і діючим стандартам ліцензування юридичної практики в США, можливостям набуття освітнього і професійного правничого досвіду в США, питанням етичної та професійної відповідальності правника. У додатках дано перелік і адреси організацій, відповідальних за ліцензування юридичної практики в США, перелік правничих шкіл, зразки кваліфікаційних іспитів. Подано бібліографію, предметний та іменний покажчики.

Для студентів-правників, практикуючих юристів, функціонерів юридичної професії та освіти (з огляду на процес становлення та реформування української юридичної професії та освіти), вчених-юристів, дослідників наук про право і суспільство, студіюючих право США та правничу англійську мову.272 стор.
30.00 грн.

Замовити »
Палітурка

Багрій-Шахматов Л.В. , Бердяга С.І.


Постатейний науково-практичний коментар до Закону України «Про боротьбу з тероризмом»488 стор.
30.00 грн.

Замовити »
Палітурка

Нагорний А.М., Гуцалова К.М.


«Цінні папери» - збірка нормативних матеріалів та аналітичних статей

«Цінні папери» – збірка містить нормативно-правові документи у сфері регулювання: обігу цінних паперів в Україні, професійної діяльності на фондовій біржі, створення та функціонування інститутів спільного інвестування.

872 стор.
50.00 грн.

Через редакцію видання не розповсюджується.
Палітурка

Довгерт А.С., Кузнєцова Н.С.


«Цивільний кодекс України» постатейний науково-практичний коментар. Частина ІІ

Постатейний науково-практичний коментар до V-VІ книги Цивільного кодексу України. Нормативний матеріал наводиться станом на 1 серпня 2006 року.

1008 стор.
50.00 грн.

Замовити »
Палітурка

Кібенко О, Пендак Сарбах А.


«Право товариств (company law) порівняльно-правовий аналіз acquis ЄС та законодавства України»

Пропонована книжка містить найґрунтовніше в сучасній Україні комплексне порівняльно-правове дослідження права ЄС, що регулює діяльність товариств, (company law of the European Community) та відповідного законодавства України. Окрім докладної аналітичної частини, що включає, зокрема, рекомендації щодо вдосконалення вітчизняного законодавства через рецепцію відповідних норм права ЄС, видання містить український переклад основних актів Євросоюзу у сфері права товариств та чотиримовний глосарій відповідних правових термінів.

Видання розраховане на студентів, аспірантів, викладачів вищих навчальних закладів, державних службовців, що працюють у сфері адаптації національного законодавства до законодавства Європейського Союзу, практикуючих юристів та всіх, кого цікавить acquis ЄС, а також проблеми та перспективи адаптації законодавства України до європейських норм і стандартів.

496 стор.
50.00 грн.

Замовити »

Палітурка

Беляневич В.Е.


«Господарський процесуальний кодекс України» науково-практичний коментар

Науково-практичний коментар до Господарського процесуального кодексу України з урахуванням змін станом на 22.09.2005р.

672 стор.
60.00 грн.

Через редакцію видання не розповсюджується.
Палітурка

Денисов В.Н.


Взаємодія міжнародного права з внутрішнім правом України

Дана робота присвячена дослідженню теоретичних та практичних питань застосування дії принципів та норм міжнародного права у внутрішньому правопорядку України, в тому числі становленню в ньому принципу верховенства міжнародного права. В ній досліджено нові напрямки імплементації міжнародних зобов’язань України стосовно договірних зобов’язань, норм звичаєвого міжнародного права та загальних принципів права. Велика увага приділена також імплементації зобов’язань України у таких сферах, як права і свободи людини, міжнародне економічне, морське, повітряне право, охорона культурних цінностей тощо. У ній висвітлено й особливості дії права Європейського Союзу у внутрішньому праві держав-членів, а також питання гармонізації законодавства України з правом Союзу.

Робота розрахована на науковців, викладачів, юристів-практиків і всіх тих, хто цікавиться проблемами розвитку та застосування сучасного міжнародного права у внутрішньому праві України.

672 стор.
50.00 грн.

Через редакцію видання не розповсюджується.

Палітурка

Виноградова Г.В.


Правове регулювання інформаційних відносин в Україні

В навчальному посібнику розглянуто актуальні питання нормативно-правового регулювання сучасних інформаційних відносин в Україні. Так, на основі найновіших актів законодавства в посібнику викладено напрями державного регулювання інформаційної діяльності в Україні, окреслено особливості нормативно-правового регулювання у сфері ІТ-технологій, дано характеристику правових гарантій реалізації права на інформацію, висвітлено суть механізму захисту інформації з обмеженим доступом, певну увагу приділено окремим інформаційним аспектам інтелектуальної власності. Висвітлено особливості нормативно-правового регулювання відносин в різних сферах інформаційної діяльності: в галузі масової інформації, у видавничій справі, бібліотечній, архівній та музейній справах, кінематографії, рекламній діяльності тощо. Навчальний посібник може використовуватися викладачами та студентами вищих навчальних закладів при викладанні та вивченні курсів «Інформаційне право України», «Державна інформаційна політика», «Правове регулювання інформаційної діяльності», а також може бути корисним для всіх тих, хто цікавиться проблемами сучасного правового регулювання інформаційних відносин.

176 стор.
18.00 грн.

Замовити »
Палітурка

Микола Катеренчук


Адвокати помаранчевої революції

Видавництво «Юстініан» пропонує до вашої уваги нове видання – книгу відомого адвоката і політика Миколи Катеринчука про судовий процес, який вирішив долю президентських виборів у 2004 році в Україні. Автор книги виступав у Верховному Суді довіреною особою кандидата в Президенти Віктора Ющенка й очолював команду адвокатів, які відстоювали право виборців на вільний і чесний вибір.

Книга викличе жвавий інтерес у тих, хто цікавиться подіями помаранчевої революції і «закулісними» подробицями резонансного судового процесу. В основу книги покладено реальні факти і спогади учасників процесу.296 стор.
29.00 грн.

Через редакцію видання не розповсюджується.
Палітурка

Галущенко Г.В.


Питання міжнародного приватного права у міжнародних договорах України про правову допомогу

У монографії аналізуються питання, пов’язані з різними аспектами застосування цивільно-правових положень міжнародних договорів України про правову допомогу та правові відносини. Автор досліджує колізійні норми міжнародних договорів України про правову допомогу, питання співвідношення цих норм із положеннями внутрішнього законодавства, особливості їх імплементації у національну правову систему. Окрема увага надається загальним тенденціям розвитку договірної бази України у сфері правової допомоги, проблемам удосконалення структури та змісту відповідних розділі договорів. Розрахована на науковців, викладачів, студентів, практикуючих юристів та всі, хто цікавиться питаннями міжнародного приватного та публічного права.

472 стор.
30.00 грн.

Замовити »
Палітурка

Довгерт А.С., Кузнєцова Н.С.


«Цивільний кодекс України. Постатейний науково-практичний коментар в двох частинах» (частина І)

В книзі послідовно коментуються статті перших чотирьох книг нового Цивільного кодексу України: загальні положення, особисті немайнові права фізичної особи, право власності та інші речові права, право інтелектуальної власності. Особлива увага приділяється новелам українського цивільного права.

При написанні коментаря його автори – провідні науковці цивілістичної школи Київського національного університету імені Тараса Шевченка прагнули відповісти на численні практичні питання, які виникають у юристів-практиків, суддів господарських і загальних судів під час застосування положень нового Цивільного кодексу. Крім того, коментар спрямований на підготовку читача до самостійного розв'язання нелегких проблем правозастосування у майбутньому.

Книга розрахована на широке коло читачів: юристів-практиків, економістів, підприємців, держслужбовців, науковців, викладачів, студентів та аспірантів вищих навчальних закладів, усіх тих, хто сприятиме формуванню в Україні громадянського суспільства.

680 стор.
50.00 грн.

Замовити »

Палітурка

Коваль А.М.


«Кримінальна відповідальність за порушення авторського права і суміжних права: теорія і практика»

Книгу присвячено комплексному дослідженню проблем кримінальної відповідальності за порушення авторського права і суміжних права за Кримінальним кодексом України. В роботі розглянуто як соціально-політичні, так і історико-правові передумови кримінальної відповідальності за порушення авторського права і суміжних прав в Україні, з’ясовано зміст та висвітлено проблеми юридичних ознак основного, кваліфікованого та привілейованого складів злочину. Проаналізовано матеріали конкретних кримінальних справ по обвинуваченню за ст. 176 Кримінального кодексу України, що були розглянуті судами України. Автором пропонуються конкретні рекомендації щодо підвищення ефективності кримінально-правової охорони авторського права та суміжних права в Україні.

Книга розрахована на широке коло читачі: суддів, адвокатів, юристів, які спеціалізуються в сфері захисту прав інтелектуальної власності і може бути використана у якості навчального посібника викладачами та студентами правових вузів України.

320 стор.
26.00 грн.

Замовити »

Палітурка

Банчук М.В.


Ідеологія та культура діяльності правозахисних органів України в контексті становлення громадянського суспільства

Здійснювана органами внутрішніх справ охорона громадського порядку перебуває в тісному зв’язку із суспільною безпекою, яка, у свою чергу, є складовою національної безпеки і є важливою умовою існування громадянського суспільства, що формується в Україні. Правозахисні органи несуть безпосередню відповідальність за рівень свободи й безпеку кожного громадянин як на території України, так і за її межами.

Книга розрахована на студентів, викладачів, науковців, працівників органів внутрішніх справ, юристів-практиків і всіх, хто цікавиться питаннями діяльності правозахисних органів України.

144 стор.

Через редакцію видання не розповсюджується.

Палітурка«Конституційні акти Європейського Союзу». Частина І

Український переклад консолідованих версій установчих договорів ЄС та проекту Договору про запровадження Конституції для Європи – актів, що закладають підвалини правової системи Європейського Союзу.

512 стор.
30.00 грн.

Через редакцію видання не розповсюджується.
Палітурка

Готун І.А., Качуренко В.Ю., Максимов В.В., Моргаєнко К.


Новобудовні археологічні експедиції в контексті господарського судового процесу (методичний посібник)

В публікації аналізується справа, виграна Інститутом археології НАН України в господарському суді Чернігівської області проти замовника новобудовних досліджень, що не побажав оплачувати виконані роботи; аналізуються нормативні акти, застосовані в цій ситуації. Надаються методичні рекомендації по захисту новобудовними експедиціями своїх законних інтересів із застосуванням передбачених процесуальних норм.

48 стор.
4.00 грн.

Замовити »
Палітурка

Інститут держави і права ім. В.М. Корецького НАН України


Законність: теоретико-правові проблеми дослідження та впровадження

В монографії аналізується широке коло питань щодо науково-теоретичних проблемам законності, сучасного стану та перспектив її розвитку в Україні. Особлива увага приділена аналізу поняття та сфер прояву законності, її гарантій, ролі сучасного праворозуміння у формуванні її наукової основи, значення порівняльно-правового методу у дослідженні законності та розвитку її ідей у громадянському суспільстві. Серед сучасних практичних аспектів законності досліджені її особливості у постсоціалістичних країнах, проблеми правової діяльності та тлумачення як засобів зміцнення правопорядку, вияву законності у сфері прав та свобод особи та її сучасні проблеми у сфері державного управління. Розрахована на викладачів, студентів юридичних вузів, аспірантів, науковців, практичних працівників та широке коло читачів, яких цікавлять проблеми законності та правопорядку.

216 стор.
9.00 грн.

Через редакцію видання не розповсюджується.
ПалітуркаЦивільний процесуальний кодекс України

Уданому виданні наводиться офіційний текст нового Цивільного процесуального кодексу України, який вступає в силу з 01.01.2005р. Вступне слово - Голови комітету з питань правової політики, народного депутата України - Онопенка В.В.

188 стор.
7.50 грн.

Через редакцію видання не розповсюджується.
Палітурка

Правовий статус ЗАТ: проблемні аспекти


(бюлетень «Круглі столи та семінари»)

В Україні сьогодні існують більш ніж 36000 акціонерних товариств, і майже дві третини з них – це закриті акціонерні товариства, тому питання регулювання їх діяльності є актуальними і цікавими. Оскільки юридична громадськість ніколи не стояла осторонь таких правових проблем, видавництво «Юстініан» організувало і провело круглий стіл, щоб обговорити долю ЗАТ і можливості вирішення проблемних аспектів їхньої діяльності, виходячи з реалій сьогодення та нормотворчих перспектив. Цією зустріччю видавнича організація «Юстініан» розпочала серію семінарів і круглих столів з актуальних проблем цивілістики.

40 стор.

Через редакцію видання не розповсюджується.
Палітурка

Красько И.Е.


«Корпоративное право. Избранные статьи»

Книга знакомит читателя с наиболее известными научными работами классика цивилистики – Исая Ефимовича Красько. Систематизированные статьи И.Е. Красько являются пособием для изучения гражданского права. Книга рассчитана на практикующих юристов, научных работников, преподавателей, студентов юридических вузов и всех, кто интересуется проблемами гражданского права

64 стор.

Через редакцію видання не розповсюджується.
ПалітуркаКоментар до Митного кодексу України

1 січня 2004 року набрав чинності Митний кодекс України. Це видання є першим в Україні постатейним коментарем до нового Кодексу, підготовленим спеціалістами Державної митної служби України. У порівнянні з попереднім Кодексом, який діяв з 1 січня 1992 року, новий МК містить багато суттєвих новел. Під час його розробки також враховувалися положення міжнародних договорів, підписаних Україною та конвенцій ратифікованих нею, що суттєво вплинуло на зміст коментарю.

Постатейний коментар відрізняється структурованістю, простотою викладення матеріалу, доречним відбором схем, статистичних відомостей, зведених таблиць.

Пропоноване видання стане у нагоді науковцям та практикам, а також всім, хто цікавиться проблемами митної справи. Державна митна служба України рекомендує використовувати коментар у роботі підрозділів митної служби, а також як навчальний посібник при підготовці спеціалістів з митної справи у вищих навчальних закладах.736 стор.
57.00 грн.

Через редакцію видання не розповсюджується.

Палітурка

Мережко А.А.


«Договор в частном праве»

Общие вопросы договорного права в контексте частного права европейских государств. Автор анализирует такие вопросы договорного права, как понятие договора в рамках частного права, воля и волеизъявление в договоре, соотношение договора с законом и обычаем, а также классификация и виды договоров.

172 стор.
16.00 грн.

Через редакцію видання не розповсюджується.
Палітурка

Івченко О.М.


«Перевірки органами контролю суб'єктів підприємництва»

Описуються авторські методики, що застосовувалися СПД у взаємовідносинах з контролюючими органами, наводяться конкретні життєві ситуації, надаються практичні рекомендації щодо захисту підприємців від неправомірного втручання контролюючих органів та перелік засобів доказування , що можуть бути використані в судовому процесі.

178 стор.
30.00 грн.

Через редакцію видання не розповсюджується.
Палітурка

Рымарук А.И., Лысенков Ю.М., Капустин В.В, Синянский С.А.


Отмывание грязных денег
Международные и национальные системы противодействия


Предлагаемая книга - первое в Украине издание, посвященное актуальной проблеме создания и функционирования международной и национальной систем противодействия отмыванию «грязных» денег. Исходя из системных позиций авторы рассмотрели историю и сущность проблемы отмывания денег, деятельность международных и национальных организаций по борьбе с этим явлением, особенности национальных законодательств ряда стран и рекомендации международных организаций по созданию национальных систем противодействия легализации «грязных» денег.

Особое внимание уделено обобщению практики работы национальных органов финансовых разведок.

В завершающем разделе книги дан развернутый комментарий к закону Украины о предотвращении и противодействии легализации (отмыванию) доходов, полученных преступным путем.543 стор.
35.00 грн.

Через редакцію видання не розповсюджується.
Палітурка

Мережко А.А.


«Коллизионное право США»

Анализ положений Первого и Второго свода коллизионного права США в контексте практики американских судов. Сравнительно-правовой анализ особенностей американского коллизионного права и европейского международного частного права.

136 стор.
14.00 грн.

Через редакцію видання не розповсюджується.
Палітурка

Кибенко Е.Р.


«Корпоративное право Великобритании»

Правовой статус компаний в Великобритании. Действующее и перспективное право ЕС по вопросам, связанным с функционированием компаний. 13 директив по гармонизации корпоративного права государств-членов ЕС, директивы об официальном листинге и публичном обращении ценных бумаг, Регламент о европейской компании (2001).

368 стор.
25.00 грн.

Через редакцію видання не розповсюджується.
Палітурка

Бринцев В.Д.


«Організаційне забезпечення судів на регіональному рівні» Перша книга із нової серії видавництва «Юстініан» «Книжкова полиця судді»

Організаційне забезпечення діяльності судів. Шляхи вдосконалення чинного законодавства про судоустрій. Проблеми підвищення ефективності професійної підготовки суддів, апарату суддів. Дослідження системи управління судами на регіональному рівні. Розроблені автором локальні нормативні акти, що компенсують відсутність необхідних підзаконних актів, прийнятих на державному рівні, можуть слугувати моделями для судів України.

400 стор.
24.00 грн.

Через редакцію видання не розповсюджується.
ПалітуркаІндекс судової реформи

В 2001 році ABA/CEELI завершила розробку методики складання Індексів судової реформи (ІСР), що є інструментом вивчення цілого ряду факторів, важливих для судової реформи у країнах з молодою демократією. У час, коли проблеми правової і судової реформ потребують більше уваги, ніж будь-коли у минулому, ABA/CEELI вважає, що ІСР виявиться цінним інструментом для професіоналів у сфері права.

ABA/CEELI розробила ІСР на основі фундаментальних міжнародних норм, таких як Основні принципи незалежності суддівства Організації Об'єднаних Націй, Рекомендація R(94)12 Ради Європи "Про незалежність, ефективність і роль суддів" та Європейська Хартія Ради Європи "Про статус суддів". Спираючись на ці норми, ABA/CEELI виробила ЗО факторів, які є індикаторами ступеня розвитку відповідального, ефективного і незалежного суддівства.40 стор.

Через редакцію видання не розповсюджується.

Палітурка

Дмитрієв А.І., Шепель А.О.


«Порівняльне правознавство» (підручник)

Підручник (з грифом „Рекомендовано Міністерством освіти і науки України як навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів”) містить основи теорії порівняльного правознавства, що стосується його предмета, цілей, функцій, методології, видів порівняльно-правових досліджень, класифікації сучасних правових систем; взаємодії порівняльного правознавства з міжнародним правом тощо. Огляд основних правових систем сучасності.

184 стор.
32.00 грн.

Через редакцію видання не розповсюджується.
Палітурка

Бірюков О.


Збірка коментованого законодавства «Законодавство про банкрутство: збірка нормативних матеріалів і аналітичні статті»

Добірка основних нормативних актів у сфері законодавства про банкрутство, яка супроводжується аналітичними статтями науковців, суддів, державних службовців, юристів-практиків. Перелік основних нормативних актів та документів Вищого господарського суду України дасть можливість зорієнтуватися у великому масиві норм, присвячених врегулюванню проблем заборгованості шляхом застосування процедур банкрутства.

Збірка стане у нагоді юристам, які виступають на стадії досудового врегулювання проблеми або в судовому процесі, відкритому у господарському суді.456 стор.
35.00 грн.

Через редакцію видання не розповсюджується.
Палітурка

Мережко А. А.


«Введение в философию международного права. Гносеология международного права»

Гносеологія та методологія міжнародного права. Філософська та юридична герменевтика в контексті міжнародного права; юридична онтологія та аксіологія.

192 стор.
20.00 грн.

Через редакцію видання не розповсюджується.
Палітурка

Беляневич В.Е.


«Вирішення господарських спорів»

Застосування норм матеріального права в роз’ясненнях і листах Вищого господарського суду України. Частина ІІ до «ГПК України з постатейними матеріалами».

640 стор.
32.00 грн.

Через редакцію видання не розповсюджується.
Палітурка

Гуцалова К.М.


Збірка коментованого законодавства «Виконання судових рішень»

Метою цього видання є не лише найповніше зібрання нормативно-правових актів, які регулюють виконавче провадження в Україні, але й аналіз їх змісту й практики застосування.

Автори – практикуючі юристи, адвокати, державні виконавці – аналізують особливості оскарження дій державних виконавців та органів ДВС, стягнення на підставі виконавчих написів нотаріусів тощо.

В додатку містяться підготовлені адвокатами зразки документів для звернення громадян та юридичних осіб до відділів державної виконавчої служби, господарських судів і судів загальної юрисдикції.512 стор.
28.00 грн.

Через редакцію видання не розповсюджується.
Палітурка

Беляневич В.Е.


"Господарський процесуальний кодекс України з постатейними матеріалами"

Систематизовані та згруповані по статтях ГПК витяги з роз'яснень та інформаційних листів Вищого господарського суду України з процесуальних питань господарського судочинства.

543 стор.
25.00 грн.

Через редакцію видання не розповсюджується.
Палітурка"Правила ИНКОТЕРМС 1990-2000: комментарии и аналитические материалы"

Для практичного використання при укладенні зовнішньоекономічних угод. Видання містить повний текст правил ІНКОТЕРМС, коментарі до них, добірку законодавства та аналітичні матеріали. Вперше в Україні коментар правил ІНКОТЕРМС 2000. Статті присвячені правовому регулюванню міжнародних контрактів купівлі-продажу, особливостям морських перевезень вантажів, аналізу застосування правил арбітражними судами тощо.

608 стор.
35.00 грн.

Через редакцію видання не розповсюджується.Українські 100x100
сайт створено студією   ~~ <*))>< ~   fishdesign


© 2002-2017 Видавнича організація «Юстініан»
04050, м. Київ вул. Герцена, 17-25, оф. 91
(м. Київ, 04053, а/с №39)

тел.: (044) 230-01-73, 230-01-74

e-mail: info@justinian.com.ua· Як нас знайти
· Контакти{sape_links}